Czym jest ciepło systemowe

Ciepło systemowe to wygodny, bezobsługowy i bezpieczny sposób ogrzewania. Zapewnia ciepło i ciepłą wodę, a co najważniejsze – nie wymaga praktycznie żadnego zaangażowania ze strony użytkowników.

Nowoczesne rozwiązania i urządzenia gwarantują bezpieczeństwo, a możliwość regulacji temperatury i sterowania poborem ciepła poprawia komfort użytkowników oraz zmniejsza zużycie energii. Dzięki wysokim normom związanym z produkcją i dostawą, ciepło systemowe także znacząco ogranicza niską emisję i smog w mieście. Ciesz się komfortem, który daje ciepło systemowe. Możesz czuć się bezpiecznie. Codziennie.


Zalety ciepła systemowego

Wybór sposobu ogrzewania mieszkania to decyzja, która wpływa nie tylko na komfort użytkowania i wysokość rachunków za energię przez najbliższe lata, ale także na jakość powietrza w mieście.

Ciepło systemowe to wygodny, bezpieczny i ekologiczny sposób ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej, oferujący użytkownikom liczne udogodnienia w porównaniu z alternatywnymi źródłami ogrzewania.

Ogrzewanie budynku ciepłem systemowym to także zalety dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomością. Zarządca może mieć pewność, że sprawy związane z dbaniem o dostawy ciepła oraz kwestie bezpieczeństwa instalacji doprowadzającej ciepło do mieszkań są w całości powierzone specjalistom.

W przypadku nowych inwestycji ciepło systemowe stanowi atut podnoszący wartość nieruchomości i jedno z najważniejszych kryteriów wyboru mieszkania. A co ważne, niesie za sobą jeszcze jedną istotną korzyść dla mieszkańców budynków – czyste powietrze w mieście. Rezygnując z ogrzewania budynków lokalnymi piecami, pozbywamy się bowiem dymiących kominów w najbliższym sąsiedztwie, czyli ograniczamy tzw. niską emisję.